Operator ładowarki

kwi 18, 2024 Powiatowy Urząd Pracy w Olecku warmińsko-mazurskie/Olecko
Powiatowy Urząd Pracy w Olecku
Miejsce pracy: Olecko
Numer: StPr/24/0146
OBOWIĄZKI:
obsługa ładowarki zgodnie z posiadanymi uprawnieniami
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Operator ładowarki jednonaczyniowej kl. III

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Olecko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Olecku

Bieżące oferty pracy

Inspektor

maj 02, 2024

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad

warmińsko-mazurskie / Olsztyn

Warunki pracy Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań: umowa na czas określony (12 m-cy w ramach ustawy o służbie cywilnej) z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony, stres związany z działaniem pod presją...

Starszy inspektor

podlaskie / Augustów

Warunki pracy obciążenie mięśniowo – szkieletowe oraz obciążenie narządu wzroku podczas pracy przy monitorach ekranowych powyżej 4 godz., wyjazdy służbowe z wykorzystaniem środków transportu publicznego i samochodów służbowych - prowadzenie samochodu...

Kierownik lokalu gastronomicznego

Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

warmińsko-mazurskie / Ełk

zarządzanie operacyjne lokalem, kierowanie zespołem, kontrolowanie i reprezentowanie firmy Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:

Doradca klienta indywidualnego

PKO Bank Polski

warmińsko-mazurskie / Orzysz