Specjalista ds księgowości

kwi 28, 2024 Powiatowy Urząd Pracy w Ełku warmińsko-mazurskie/Ełk
Powiatowy Urząd Pracy w Ełku
Miejsce pracy: Ełk
Numer: StPr/24/0325
OBOWIĄZKI:
księgowanie dokumentów zakupu towarów i usług w tym od dostawców zagranicznych, księgowanie wyciągów bankowych, prowadzenie ewidencji środków trwałych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali specjaliści do spraw księgowości i rachunkowości (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: średnie zawodowe
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ełk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Bieżące oferty pracy

Opiekun w domu pomocy społecznej

maj 12, 2024

Powiatowy Urząd Pracy w Grajewie

podlaskie / Grajewo

Opieka nad mieszkańcami Wymagania inne: Mile widziany kurs opiekuna.

Pomocnik elektromontera

Monitorowanie działania szeregu elementów instalacji, takich jak przekaźniki, transformatory i kondensatory.Częste konserwowanie i naprawa urządzeń elektrotechnicznych.Wypełnianie dokumentacji technicznej i prowadzenie kontroli jakości pracy.Przestrzeganie...

Organizator usług kateringowych

Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie

podlaskie / Augustów

organizacja i obsługa przyjęć i imprez różnego rodzaju, szkoleńi konferencji, przygotowywanie akcesoriów, sali i obsługa wg menu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: