Organizator usług kateringowych

maj 12, 2024 Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie podlaskie/Augustów
Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie
Miejsce pracy: Augustów
Numer: StPr/24/0361
OBOWIĄZKI:
organizacja i obsługa przyjęć i imprez różnego rodzaju, szkoleńi konferencji, przygotowywanie akcesoriów, sali i obsługa wg menu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Augustów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie

Bieżące oferty pracy

Przedstawiciel Handlowy

maj 20, 2024

RESPOL Export - Import Sp. z o.o.

warmińsko-mazurskie / Olsztyn

Oczekiwania: znajomość lokalnych rynków w branży grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej, prawo jazdy kat. B i kilkuletnie doświadczenie w kierowaniu pojazdami, umiejętność pozyskiwania klientów z rynku oraz nawiązywania i utrzymywania relacji handlowych,...

Wolontariusz

Fundacja Mam Marzenie

Co daje wolontariat? Uczestnictwo w ciekawych i ambitnych projektach Możliwość rozwoju kariery zawodowej, gdyż nauczysz się m.in. komunikacji interpersonalnej, pozyskiwania sponsorów, rozwiązywania problemów, zarządzania zadaniami i sobą w czasie Naukę...

Spedytor międzynarodowy

Praca.pl Sp. z o.o.

Zakres obowiązków: Organizacja transportów FTL/LTL, planowanie przewozów oraz warunków transportu na trasach międzynarodowych; Przygotowywanie wycen; Współpraca z działem administracyjnym; Nawiązywanie kontaktów z nowymi klientami oraz dbałość o...

Monter kamiennych elementów

maj 19, 2024

Powiatowy Urząd Pracy w Grajewie

podlaskie / Grajewo