Operator maszyn do produkcji wyrobów z metalu

kwi 16, 2024 Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach mazowieckie/Białobrzegi
Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach
Miejsce pracy: Białobrzegi
Numer: StPr/24/0179
OBOWIĄZKI:
zgodnie z programem stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Białobrzegi

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach

Bieżące oferty pracy

Opiekun medyczny

kwi 30, 2024

Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

warmińsko-mazurskie / Olsztyn

Opieka nad pacjentami w ośrodku rehabilitacyjnym, szpitalu rehabilitacji ogólnoustrojowej.Godziny pracy 7:00 - 19:00, 19:00 - 7:00. Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 -...

Murarz

Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

warmińsko-mazurskie / Ełk

murarz Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Masażysta

Masaż leczniczy, relaksacyjny.Godziny pracy 9-16 Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: medyczne Wymagania inne: Doświadczenie zawodowe minimum 10 lat. Znajomość języka rosyjskiego oraz niemieckiego są niezbędne do obsługi klientów...

Kasjer - sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Olecku

warmińsko-mazurskie / Olecko

obsługa kasy fiskalnej, rozkładanie towaru, dbanie o standardy sieci Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: mile widziane doświadczenie w zawodzie