Operator kotłowni

kwi 19, 2024 Powiatowy Urząd Pracy w Olecku warmińsko-mazurskie/Olecko
Powiatowy Urząd Pracy w Olecku
Miejsce pracy: Olecko
Numer: StPr/24/0045
OBOWIĄZKI:
Obsługa i kontrola pracy kotłów, dokumentowanie obsługi kotłów, przestrzeganie zasad BHP
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: Eksploatacja kotłów parowych oraz wodnych na paliwa stałe, płynne i gazowe, o mocy powyżej 50 kW, wraz z urządzeniami pomocniczymi

Wymagania inne:

wymagane doświadczenie w zawodzie, uprawnienia SEP Gr E1, E2;osoby chętne mają możliwość odbycia kursu/szkolenia wymaganego na oferowanym stanowisku

Miejsce pracy:

Olecko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 do 7 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Olecku

Bieżące oferty pracy

Pielęgniarka

kwi 29, 2024

Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Opieka nad pacjentami w ośrodku rehabilitacyjnym, szpitalu rehabilitacji ogólnoustrojowej.Godziny pracy 7-19, 19-7. Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany...

Ratownik medyczny

Opieka nad pacjentami w ośrodku rehabilitacyjnym, szpitalu rehabilitacji ogólnoustrojowej.Godziny pracy 7-19, 19-7 Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany Wymagania...

Referent

Powiatowy Urząd Pracy w Grajewie

podlaskie / Grajewo

-Wsparcie pracowników wydziału egzekucji,- pomoc pracownikom referatu w pracach administracyjno-biurowych,-przygotowanie korespondencji do wysyłki,-obsługa urządzeń biurowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia:...

Monter kamiennych elementów