Technik systemów Precyzyjnego Rolnictwa

lip 16, 2024 Vantage Polska Sp. z o.o. warmińsko-mazurskie/Olsztyn

Jesteśmy nowoczesną firmą z branży Rolnictwa Precyzyjnego i Rolnictwa 4.0. Specjalizujemy się we wdrożeniach zaawansowanych automatycznych systemów prowadzenia maszyn rolniczych na podstawie GPS, firmy PTx Trimble oraz pojazdów autonomicznych Robotti i robotów pielących K.U.L.T. Kress

Miejsce pracy: Olsztyn
Opis stanowiska
  • praca w terenie w gospodarstwach rolnych
  • instalacja systemów nawigacyjnych w maszynach rolniczych oraz systemów sterowania Isobus
  • raportowanie
  • szkolenie klientów
Wymagania
  • zaangażowanie
  • wykształcenie min. średnie
  • umiejętności planowania pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomości rolnictwa i maszyn rolniczych
  • wykształcenia mechanicznego/elektronicznego
  • zdolności manualnych/mechanicznych
  • obsługa komputera
  • j. angielski
Oferujemy
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia: samochód, laptop, tablet, specjalistyczne narzędzia serwisowe
  • szkolenia z najbardziej zaawansowanej technologii w rolnictwie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • bardzo dobrą atmosferę pracy

Bieżące oferty pracy

Sprzedawca / Konsultant mody

lip 20, 2024

HEXELINE SP. Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

OPIS STANOWISKA zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta, zgodnie z przyjętymi standardami firmy pozyskiwanie nowych klientów współpraca z całym zespołem, w celu doskonalenia jakości obsługi przyjmowanie dostaw oraz przygotowywanie towaru do...

Przedstawiciel Handlowy / Handlowiec

Invelo Energy Sp. z o.o. Sp. k.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW Aktywne pozyskiwanie nowych klientów zainteresowanych produktami z branży OZE. Przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych klientom. Doradztwo techniczne dotyczące zastosowania pomp ciepła i fotowoltaiki. Realizacja planów sprzedażowych...

Kosmetyczka

lip 19, 2024

Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

warmińsko-mazurskie / Ełk

kosmetyczka, stylista paznokci, manikiurzystka, wykonywanie manicure i pedicure Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne:

Cieśla szalunkowy

montowanie i demontowanie szalunków drewnianych, ,pmtowanie i rozbieranie deskowania, wykonywanie innych konstrukcji drewnianych na budowie Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne: