Szlifierz-ostrzarz

maj 27, 2024 Powiatowy Urząd Pracy w Olecku warmińsko-mazurskie/Olecko
Powiatowy Urząd Pracy w Olecku
Miejsce pracy: Olecko
Numer: StPr/24/0191
OBOWIĄZKI:
ostrzenie narzędzi (pił tarczowych, pił taśmowych, frezów, noży tokarskich, głowic strugarskich)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie w pracy na oferowanym stanowisku

Miejsce pracy:

Olecko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Olecku

Bieżące oferty pracy

Regionalny Dyrektor Sprzedaży

maj 28, 2024

Timac Agro Polska Sp. z o.o.

Twój zakres obowiązków Budowanie i zarządzanie zespołem Doradców Techniczno-Handlowych w sposób indywidualny, przy wykorzystaniu dedykowanych narzędzi wspierających ten proces, Dbanie o rozwój regionu, m.in. poprzez organizację szkoleń, konferencji czy...

Młodszy bibliotekarz

maj 27, 2024

Powiatowy Urząd Pracy w Grajewie

podlaskie / Grajewo

Zgodnie z programem stażu. Wymagania inne:

Kosmetyczka

Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach

mazowieckie / Białobrzegi

Obsługa urządzeń kosmetycznych, henna, manicure, pedicure. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie branżowe Wymagania inne: Chęci do pracy.

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu

warmińsko-mazurskie / Bemowo Piskie

Przygotowywanie składników, utrzymanie porządku, pomoc w przygotowywaniu potraw zgodnie z wytycznymi kucharza, przyjmowanie dostaw i sprawdzanie jakości oraz ilości dostarczonych produktów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia:...