Starszy specjalista

sie 29, 2024 Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Olsztynie warmińsko-mazurskie/Ełk
Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Olsztynie
Warmińsko-Mazurski Wojewódzki Inspektor Transportu Drogowego poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Ełk
Ogłoszenie o naborze Nr 141971

Warunki pracy

· Praca biurowa,

· Praca przy komputerze powyżej 4h dziennie,

· Obsługa urządzeń biurowych,

· Stanowisko pracy znajduje się na I piętrze budynku- brak windy.

Zakres zadań

  • Prowadzenie spraw objętych obszarem działania oddziału wydziału inspekcji w Ełku w tym:
  • Prowadzenie spraw związanych z procedurą odwoławczą od decyzji o nałożeniu administracyjnej kary pieniężnej.
  • Opracowywanie wniosków o ukaranie w sprawach o wykroczenia.
  • Prowadzenie postępowań administracyjnych na podstawie materiałów kontroli przekazanych przez Policję.
  • Opracowywanie projektów odpowiedzi na skargi i wnioski w zakresie transportu drogowego.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe prawo lub administracja
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku.
  • Znajomość przepisów i zagadnień związanych z ustawą Kodeks postępowania administracyjnego oraz Kodeks postępowania w sprawach wykroczeń.
  • Umiejętność sporządzania pism urzędowych i decyzji administracyjnych.
  • Samodzielność i kreatywność w działaniu, podejmowanie decyzji i odpowiedzialność.
  • Umiejętność obsługi komputera, bardzo dobra znajomość środowiska Windows i aplikacji biurowych (umiejętność edytowania i formatowania dokumentów Word, Excel).
  • Umiejętność planowania i sprawnej organizacji pracy na stanowisku pracy.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

Bieżące oferty pracy

Sprzedawca

wrz 20, 2024

Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie

podlaskie / Augustów

Sprzedawca Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: **Obsługa komputera Wymagania inne:

Specjalista przemysłowych systemów informatycznych

Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

warmińsko-mazurskie / Olsztyn

- Wdrażanie aplikacji przemysłowych systemów informatycznych w zakładach Michelin w Europie- Analiza potrzeb i możliwych rozwiązań informatycznych dla aplikacji obsługujących maszyny produkcyjne- Testowanie i diagnostyka oprogramowania i infrastruktury...

Pracownik biurowy

staż w ramach aktywizacji osób bezrobotnych do 30 roku życia Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: