Starszy referent - kancelaria tajna

lut 05, 2024 Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie mazowieckie/Białobrzegi
Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie
Miejsce pracy: Białobrzegi
Numer: StPr/24/0043
OBOWIĄZKI:
Prawidłowa realizacja zadań przez kancelarię, zapewnianie rozliczalności materiałów niejawnych krajowych i międzynarodowych, nadzór nad obiegiem dokumentów niejawnych, egzekwowanie zwrotu materiałów, kontrola przestrzegania właściwego oznaczenia i rejestrowania materiałów, przygotowanie i przekazanie teczek do właściwego archiwum, odbieranie oraz przygotowywanie wysyłek.Miejsce pracy : Ośrodek Rozpoznania Obrazowego, ul. Osiedle Wojskowe 93, 05-127 Białobrzegi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Poświadczenie bezpieczeństwa – dostęp do informacji niejawnych o klauzuli "ściśle tajne"
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

- Umiejętnośc : znajomość obsługi komputera i oprogramowania wchodzącego w skład pakietu biurowego MS OFFICE, znajomość aktualnych przepisów w zakresie ochrony informacji niejawnych, bardzo dobra organizacja pracy, sumienność, dokładność;- Uprawnienia : posiadanie aktualnego zaświadczenia stwierdzającego odbycie szkolenia specjalistycznego dla kandydatów na stanowiska kierowników kancelarii tajnej i kancelarii tajnej międzynarodowej, zastępców kierowników i inne stanowiska służbowe w kancelariach tajnych i kancelariach tajnych międzynarodowych oraz innych niż kancelaria tajna komórkach organizacyjnych odpowiedzialnych za przetwarzanie materiałów niejawnych;- Doświadczenie zawodowe : 3 lata ( w przypadku posiadania wykształcenia wyższego staż pracy niewymagany).

Miejsce pracy:

Białobrzegi

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 290 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie

Bieżące oferty pracy

Doradca Klienta

lut 21, 2024

Praca.pl Sp. z o.o.

Zakres obowiązków: Sprzedawanie produktów rolnych i doradzanie klientom, Promowanie towarów i uczestniczenie w targach rolnych, Dbanie o dobre stosunki z klientami i pozyskiwanie nowych. Wymagania: Wykształcenie średnie/ wyższe (preferowane rolnicze),...

Robotnik

lut 20, 2024

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu

warmińsko-mazurskie / Biała Piska

Prace porządkowe, sprzątanie, drobne prace naprawcze w budynku i na zewnątrz, koszenie, grabienie, zamiatanie, odśnieżanie. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: wykonywanie tynków, posadzek, prac murarskich itp., obsługa i...

Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach

mazowieckie / Białobrzegi

Prace porządkowe na terenie biurowca,targowiska miejskiego,placu zabaw,rynku,zieleńców,parków,na terenach nadpilicznych, chodników miejskich oraz w szaletach miejskich. Wymagania inne:

Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie

podlaskie / Augustów

sprzątanie pokoi i łazienek, wymiana pościeli Wymagania inne: