Sprzedawca w stacji paliw

maj 03, 2024 Powiatowy Urząd Pracy w Olecku warmińsko-mazurskie/Olecko
Powiatowy Urząd Pracy w Olecku
Miejsce pracy: Olecko
Numer: StPr/24/0166
OBOWIĄZKI:
sprzedaż detaliczna paliw oraz towaru, przyjmowanie dostaw paliw i towaru oraz ich księgowanie i eksponowanie na półkach, obsługa klienta, zabezpiecznaie utargów, porządkowanie miejsca pracy, toalet oraz retenu stacji paliw
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Olecko

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Olecku

Bieżące oferty pracy

Inżynier / Inżynierka Utrzymania Ruchu Mechanicznego

maj 07, 2024

CEMEX Polska Sp. z o.o.

Główne zadania Utrzymanie w ruchu maszyn i urządzeń na Wytwórniach Betonu Towarowego; Działania prewencyjne ograniczające występowanie awarii mechanicznych oraz elektrycznych poprzez regularne przeglądy; Zlecanie i koordynowanie prac zewnętrznym firmom oraz...

Regionalny Dyrektor Sprzedaży

Timac Agro Polska Sp. z o.o.

Twój zakres obowiązków Budowanie i zarządzanie zespołem Doradców Techniczno-Handlowych w sposób indywidualny, przy wykorzystaniu dedykowanych narzędzi wspierających ten proces, Dbanie o rozwój regionu, m.in. poprzez organizację szkoleń, konferencji czy...

Mechanik - monter instalacji lpg

maj 06, 2024

Powiatowy Urząd Pracy w Grajewie

podlaskie / Grajewo

Prace przy instalacji LPG. Wymagania inne: oferta pracy dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP Grajewo

Administrator nieruchomości

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu

warmińsko-mazurskie / Orzysz

wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: