Specjalista / Specjalistka ds. administracyjnych

maj 22, 2024 NES Global Talent warmińsko-mazurskie/Olsztyn
Rekrutacja dla firmy z branży energetycznej na stanowisko:
Miejsce pracy: Olsztyn
Obowiązki:
  • Kontrola uprawnień pracowników (certyfikaty, pozwolenia na pracę etc.)
  • Planowanie i organizacja ruchu
  • Prowadzenie rejestrów
  • Zarządzanie ryzykiem
  • Udział w koordynacjach i naradach
Wymagania:
  • Rozumienie konceptu pozwolenia na pracę i podstaw prowadzenia prac zgodnie z Ustawą Prawa Energetycznego oraz Rozporządzenia w sprawie BHP przy urządzeniach energetycznych
  • Znajomość procedury LOTO
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
Oferujemy:
  • Pracę przy prestiżowym projekcie
  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Szeroki pakiet benefitów

Bieżące oferty pracy

Spedytor Drogowy

maj 29, 2024

Wrosped

Poszukujemy osób na stanowisko Spedytora Drogowego, do naszych istniejących już oddziałów we Wrocławiu, Starachowicach, Żorach i Piasecznie, a także jesteśmy otwarci na osoby z innych lokalizacji, z myślą o utworzeniu biur spedycji w innych miastach....

Kelner

Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie

podlaskie / Augustów

kelner Wymagania inne:

Mechanik-operator maszyn do produkcji drzewnej

maj 28, 2024

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu

warmińsko-mazurskie / Biała Piska

Obsługiwanie maszyn i urządzeń do produkcji drzewnej - frezarki CNC; Formatowanie, felcowanie, wykonywanie nawiertów pod zawiasy i zamki w skrzydłach drzwiowych. Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Pracodawca zapewnia szkolenie i...

Mechanik

Powiatowy Urząd Pracy w Olecku

warmińsko-mazurskie / Olecko

naprawa i diagnostyka pojazdów osobowych i ciężarowyvch Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: doświadczenie na stanowisku mechanik samochodowy