Specjalista przemysłowych systemów informatycznych

wrz 20, 2024 Miejski Urząd Pracy w Olsztynie warmińsko-mazurskie/Olsztyn
Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/24/1172
OBOWIĄZKI:
- Wdrażanie aplikacji przemysłowych systemów informatycznych w zakładach Michelin w Europie- Analiza potrzeb i możliwych rozwiązań informatycznych dla aplikacji obsługujących maszyny produkcyjne- Testowanie i diagnostyka oprogramowania i infrastruktury informatycznej- Szkolenie użytkowników systemów- Wsparcie techniczne oraz wykonywanie dokumentacjiGodziny pracy: 8-16
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista do spraw informatyki przemysłowej (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: praca zespołowa w praktyce

Wymagania inne:

Język angielski umożliwiający komunikację z partnerami z Europy oraz czytanie dokumentacji technologicznej. Język francuski komunikatywny, umożliwiający współpracę z fracuskojęzycznymi zespołami projektowymi. Oprogramowanie SAS do wirtualizacji maszyn.

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Bieżące oferty pracy

Sprzedawca

wrz 20, 2024

Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie

podlaskie / Augustów

Sprzedawca Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: **Obsługa komputera Wymagania inne:

- Wdrażanie aplikacji przemysłowych systemów informatycznych w zakładach Michelin w Europie- Analiza potrzeb i możliwych rozwiązań informatycznych dla aplikacji obsługujących maszyny produkcyjne- Testowanie i diagnostyka oprogramowania i infrastruktury...

Pracownik biurowy

staż w ramach aktywizacji osób bezrobotnych do 30 roku życia Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: