Specjalista ds. Sprzedaży / Pozyskiwania klientów

paź 21, 2024 HR Support warmińsko-mazurskie/Olsztyn
Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952. Obecnie dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy, zajmującej się produkcją podzespołów elektronicznych, poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Olsztyn
Obowiązki:
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • rozwijanie bazy klientów
  • tworzenie ofert handlowych
  • negocjowanie warunków handlowych
  • raportowanie wyników sprzedaży
Wymagania:
  • wykształcenie wyższa
  • min. 2 – letnie doświadczenie w sprzedaży
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji biznesowych
  • j. angielski – znajomość w stopniu komunikatywnym
  • mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w przedziale: 5.000-7.500 netto
  • praca w systemie hybrydowym lub zdalnym
  • karta Multisport
  • pakiet medyczny
  • pakiet socjalny

Bieżące oferty pracy

Magazynier / Operator wózka widłowego

paź 22, 2024

GEODIS Road Network Sp. z o.o.

warmińsko-mazurskie / Olsztyn

Jeśli: Posiadasz uprawnienia UDT oraz umiejętność kierowania wózkiem widłowym. Zapraszamy do pracy w GEODIS!

Mechanik pojazdów samochodowych

paź 21, 2024

Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

warmińsko-mazurskie / Ełk

praca przy naprawach pojazdów różnych marek, montaż i demontaż podzespołów samochodowych różnych marek, pomoc przy pracach konserwacyjnych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, mechaniczne Wymagania inne:

Mechanik-operator maszyn do produkcji drzewnej

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu

warmińsko-mazurskie / Biała Piska

Obsługiwanie maszyn i urządzeń do produkcji drzewnej - frezarki CNC; Formatowanie, felcowanie, wykonywanie nawiertów pod zawiasy i zamki w skrzydłach drzwiowych. Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Pracodawca zapewnia szkolenie i...

Robotnik drogowy

Powiatowy Urząd Pracy w Olecku

warmińsko-mazurskie / Olecko

wykonywanie ręcznych prac na budowie (praca na terenie woj.warmińsko-mazurskiego i podlaskiego) Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: