Specjalista ds. rozliczeń / Inżynier budowy

cze 13, 2024 UNIBEP S.A. warmińsko-mazurskie/Olsztyn
Dołącz do #Unikalnych, jako:
Lokalizacja Olsztyn

Do Oddziału Infrastruktury UNIBEP SA poszukujemy wsparcia do biura budowy przy realizacji inwestycji drogowo-mostowych.

Jaki będzie Twój zakres zadań?
  • Prowadzenie dokumentacji Budowy,
  • Analizę dokumentacji projektowej zgodnie z kosztorysem,
  • Rozliczenia materiałów budowlanych,
  • Analizę zużycia materiałów,
  • Przeprowadzenie weryfikacji Dostawców/ Podwykonawców,
  • Dokonywanie obmiaru wykonanych robót,
  • Obsługę programu finansowego Microsoft Dynamics AX,
  • Przygotowywanie dokumentacji do rozliczenia Inwestycji.
Oczekujemy:
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku - min. 1 rok,
  • Wykształcenia wyższego kierunkowego, mile widziane budownictwo,
  • Umiejętności obsługi MS Office (MS Word, MS Excel), mile widziana umiejętność obsługi AutoCAD,
  • Analitycznego myślenia oraz dobrej organizacji pracy.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Rozwój w spółce notowanej na GPW,
  • Zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy, w tym sprzęt,
  • Miejsce pracy: biura budów, realizowanych w Oddziale Infrastruktury,
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, tj. karty sportowe, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku, premie świąteczne.
Grupa Unibep to
największa firma budowlana z polskim kapitałem. Budujemy domy, apartamentowce, drogi, mosty, inwestycje przemysłowe i budynki użyteczności publicznej - zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju. Od lat znajdujemy się w czołówce firm budowlanych na rodzimym rynku. Nasza historia i tożsamość sięga 1950 roku - od tego czasu nieustannie się rozwijamy, osiągamy coraz lepsze wyniki - a jakość realizacji to nasza karta przetargowa.

Bieżące oferty pracy

Przedstawiciel Handlowy / Doradca Klienta

cze 15, 2024

Dom Pełen Energii Sp. z o.o.

Zakres obowiązków: Obsługa leadów sprzedażowych; Oferowanie i sprzedaż Klientom produktów i usług znajdujących się w ofercie firmy, ze szczególnym naciskiem na usługę budowy domu jednorodzinnego; Budowa i utrzymywanie długotrwałej, opartej na zaufaniu...

Nauczyciel / Korepetytor

Superprof

Poszukujemy pracowników dydaktycznych w całej Polsce , do prowadzenia prywatnych lekcji z wielu dziedzin, w tym: nauki ścisłe, sztuka, języki, zdrowie, fitness i wiele więcej. Superprof jest odpowiedni dla nauczycieli na wszystkich poziomach nauczania,...

Specjalista / Specjalistka ds. administracji

NES Global Talent

Obowiązki: kontrola uprawnień pracowników (certyfikaty, kompetencje etc.) planowanie prac i organizacja ruchu prowadzenie rejestrów udział w naradach Wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku min. 6 miesięcy znajomość konceptu pozwoleń na pracę...

Operator koparko-ładowarki

cze 14, 2024

Powiatowy Urząd Pracy w Olecku

warmińsko-mazurskie / Olecko

obsługa koparko-ładowarki Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: operator koparko-ładowarki Wymagania inne: Mile widziane doświadczenie w pracy na oferowanym stanowisku.