Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

kwi 06, 2024 Praca.pl Sp. z o.o. warmińsko-mazurskie/Olsztyn

Miejsce pracy: Olsztyn
Zakres obowiązków:
  • Codzienny kontakt z klientami w języku niemieckim;
  • Profesjonalne wsparcie klientów i rozwiązywanie ich problemów drogą mailową oraz telefoniczną;
  • Dbałość o wysoki standard obsługi klienta;
  • Dbałość o pozytywny wizerunek marki.
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego  (min. poziom B2);
  • Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem;
  • Komunikatywność i wysokie umiejętności interpersonalne;
  • Dobra znajomość obsługi komputera.
Pracodawca oferuje:
  • Umowę o pracę na pełny etat;
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w zespole zawsze chętnym do pomocy;
  • Pakiet benefitów pracowniczych;
  • Możliwości awansu, rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • Pracę w komfortowym biurze.

Bieżące oferty pracy

Spedytor Drogowy

kwi 27, 2024

Wrosped

Poszukujemy osób na stanowisko Spedytora Drogowego, do naszych istniejących już oddziałów we Wrocławiu, Starachowicach, Żorach i Piasecznie, a także jesteśmy otwarci na osoby z innych lokalizacji, z myślą o utworzeniu biur spedycji w innych miastach....

Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

kwi 26, 2024

Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie

podlaskie / Augustów

dbanie o ład i porządek w obiekcie i wokół, wymiana pościeli, sprzątanie łazienek, kuchni itp Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu

warmińsko-mazurskie / Nowe Guty

pomoc w kuchni Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: mile widziane doświadczenie

Pracownik utrzymania czystości

Powiatowy Urząd Pracy w Giżycku

warmińsko-mazurskie / Bystry

1. Dbanie o czystość pokoi, sanitariów oraz terenu campingu.2. Wykonywanie drobnych prac ogrodniczych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: