Specjalista ds księgowości

kwi 28, 2024 Powiatowy Urząd Pracy w Ełku warmińsko-mazurskie/Ełk
Powiatowy Urząd Pracy w Ełku
Miejsce pracy: Ełk
Numer: StPr/24/0325
OBOWIĄZKI:
księgowanie dokumentów zakupu towarów i usług w tym od dostawców zagranicznych, księgowanie wyciągów bankowych, prowadzenie ewidencji środków trwałych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali specjaliści do spraw księgowości i rachunkowości (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: średnie zawodowe
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ełk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Bieżące oferty pracy

New Business Manager

maj 14, 2024

UNUM

warmińsko-mazurskie / Olsztyn

Twój zakres obowiązków: Budowa, rozwój i serwis portfela klientów. Realizacja celów sprzedażowych i biznesowych. Dlaczego warto? Wysokie wynagrodzenie podstawowe 7000 – 10 000 zł + atrakcyjny system premiowy. Elastyczny czas pracy. Nowoczesne narzędzia...

Kosmetyczka

maj 13, 2024

Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach

mazowieckie / Białobrzegi

Obsługa urządzeń kosmetycznych, henna, manicure, pedicure. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie branżowe Wymagania inne: Chęci do pracy.

Kosmetyczka

Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Wykonywanie zabiegów,obsługa klienta,sprzedaż kosmetyków.Praca w profesjonalnym studio modelowania sylwetki. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: kurs- kosmetyczny Wymagania inne:

Referent

Powiatowy Urząd Pracy w Grajewie

podlaskie / Grajewo

-Wsparcie pracowników wydziału egzekucji,- pomoc pracownikom referatu w pracach administracyjno-biurowych,-przygotowanie korespondencji do wysyłki,-obsługa urządzeń biurowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia:...