Specjalista do spraw sprzedaży

wrz 06, 2024 Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie warmińsko-mazurskie/Olsztyn
Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/24/0472
OBOWIĄZKI:
sprzedaż wyrobów medycznychPraca w Szczytnie na I zmianę (08.00-16.00)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Mile widziany zawód wyuczony: fizjoterapeuta, technik farmacji, pielęgniarka.Niezbędne: komunikatywniość

Miejsce pracy:

Szczytno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 do 8 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

Bieżące oferty pracy

Doradca Techniczny

wrz 16, 2024

SIG Sp. z o.o.

Opis stanowiska: Rozwój sprzedaży materiałów budowlanych oraz doradztwo techniczne Realizowanie planów sprzedaży Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami i partnerami handlowymi Pozyskiwanie nowych klientów Współpracę z dostawcami Dbałość o...

Doradca Klienta

Adreams M. Smerda Sp.k.

Zapewnimy Ci: średnie wynagrodzenie w okolicach 6100 zł brutto (podstawa + premia sprzedażowa), ale zauważ, że: ok. 10% naszych Doradców zarabia powyżej 9 tys. zł ponad 20% zarabia 7 – 8 tys. zł sam/a zdecydujesz, w której grupie będziesz! promesę,...

Magazynier / Operator wózka widłowego

GEODIS Road Network Sp. z o.o.

Jeśli: Posiadasz uprawnienia UDT oraz umiejętność kierowania wózkiem widłowym. Zapraszamy do pracy w GEODIS!

Specjalista ds. Sprzedaży Hurtowej HoReCa

Giotto Food

Szukamy energicznego Przedstawiciela Handlowego do zespołu w firmie importującej i sprzedającej hurtowo produkty spożywcze z Włoch, takie jak mięso, owoce morza, sery, makarony czy wino. Będziesz odpowiadał za współpracę z klientami z sektora HoReCa....