Robotnik gospodarczy

sty 16, 2023 Powiatowy Urząd Pracy w Ełku warmińsko-mazurskie/Ełk
Miejsce pracy: Ełk
Numer: StPr/22/1371
OBOWIĄZKI:
prace porządkowe
Miejsce pracy:

Ełk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Bieżące oferty pracy

Monter instalacji fotowoltaicznych

lut 07, 2023

Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

montaż konstrukcji nadachowych i naziemnych do instalacji fotowoltaicznych Godziny pracy: 8.00 - 16.00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe

Pracownik ogólnobudowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

warmińsko-mazurskie / Ełk

wykonywanie: dociepleń budynków, tynków i elewacji budynków Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe

Nauczyciel

Powiatowy Urząd Pracy w Bartoszycach

planowanie i prowadzenie pracy dydaktyczno-wychowawczej, wspieranie rozwoju psychofizyczne3go dziecka, jego zdolności i zainteresowań, odpowiedzialność za życie, zdrowie i bezpieczeństwo dzoeci podczas pobytu w przedszkolu i poza jego terenem, współdzialanie...

Serwisant-monter

serwisant-monter Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, informatyczne