Referent administracyjno-biurowy w wydziale świadczeń rodzinnych

sty 31, 2024 Powiatowy Urząd Pracy w Ełku warmińsko-mazurskie/Ełk
Miejsce pracy: Ełk
Numer: StPr/24/0094
OBOWIĄZKI:
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ełk

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Bieżące oferty pracy

Doradca Klienta

lut 21, 2024

Praca.pl Sp. z o.o.

Zakres obowiązków: Sprzedawanie produktów rolnych i doradzanie klientom, Promowanie towarów i uczestniczenie w targach rolnych, Dbanie o dobre stosunki z klientami i pozyskiwanie nowych. Wymagania: Wykształcenie średnie/ wyższe (preferowane rolnicze),...

Robotnik

lut 20, 2024

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu

warmińsko-mazurskie / Biała Piska

Prace porządkowe, sprzątanie, drobne prace naprawcze w budynku i na zewnątrz, koszenie, grabienie, zamiatanie, odśnieżanie. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: wykonywanie tynków, posadzek, prac murarskich itp., obsługa i...

Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach

mazowieckie / Białobrzegi

Prace porządkowe na terenie biurowca,targowiska miejskiego,placu zabaw,rynku,zieleńców,parków,na terenach nadpilicznych, chodników miejskich oraz w szaletach miejskich. Wymagania inne:

Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie

podlaskie / Augustów

sprzątanie pokoi i łazienek, wymiana pościeli Wymagania inne: