Praczka

kwi 30, 2024 Powiatowy Urząd Pracy w Ełku warmińsko-mazurskie/Nowa Wieś Ełcka
Powiatowy Urząd Pracy w Ełku
Praczka
Miejsce pracy: Nowa Wieś Ełcka
Numer: StPr/24/0407
OBOWIĄZKI:
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Nowa Wieś Ełcka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Bieżące oferty pracy

Kosmetyczka

maj 13, 2024

Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach

mazowieckie / Białobrzegi

Obsługa urządzeń kosmetycznych, henna, manicure, pedicure. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie branżowe Wymagania inne: Chęci do pracy.

Kosmetyczka

Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Wykonywanie zabiegów,obsługa klienta,sprzedaż kosmetyków.Praca w profesjonalnym studio modelowania sylwetki. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: kurs- kosmetyczny Wymagania inne:

Referent

Powiatowy Urząd Pracy w Grajewie

podlaskie / Grajewo

-Wsparcie pracowników wydziału egzekucji,- pomoc pracownikom referatu w pracach administracyjno-biurowych,-przygotowanie korespondencji do wysyłki,-obsługa urządzeń biurowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia:...

Pokojowa

Sprzątanie pokoi hotelowych, utrzymanie porządku pomieszczeń ogólnodostępnych sprzątanie pokoi przekazywanie do pralni i odbiór z pralni pościeli hotelowej, ręczników, firan, zasłon itp.Godziny pracy 05:00 - 23:00 Wymagania konieczne: Wykształcenie:...