Pracownik Ochrony Fizycznej na obiekcie handlowym

kwi 03, 2024 Securitas Polska warmińsko-mazurskie/Ełk
Securitas Polska
Miejsce pracy: Ełk
Nr ref.: 00138945
Opis firmy

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

Obecnie do zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis oferty pracy

Zakres obowiązków:

  • obserwacja własna oraz przy pomocy systemu CCTV hali sprzedaży,
  • podejmowanie interwencji sklepowych,
  • prowadzenie dokumentacji służbowej.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie z odprowadzeniem pełnych składek ZUS
  • pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca,
  • ubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków),
  • kompletne, bezpłatne umundurowanie,
  • szkolenie wdrażające w pełni przygotowujące do pracy,
  • możliwość korzystania z funduszu socjalnego w postaci pożyczek nieoprocentowanych, zapomóg, dopłat do wypoczynku dzieci (ZFŚS),
  • środowisko pracy ukierunkowane na rozwój pracownika.
Kwalifikacje
  • niekaralność,
  • dyspozycyjność,
  • zaangażowanie.

Doświadczenie w pracy w ochronie mile widziane!

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie drogą internetową.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Bieżące oferty pracy

Przedstawiciel Medyczny

kwi 29, 2024

KRKA Polska Sp. z o.o.

CEL PRACY codzienne kontakty z lekarzami i skuteczna promocja leków firmy reprezentowanie firmy podczas zjazdów i konferencji naukowych nawiązywanie i utrwalanie kontaktów ze środowiskiem medycznym na wybranym terenie realizacja wyznaczonych celów przez firmę...

Przedstawiciel Farmaceutyczny

CEL PRACY realizacja założonych planów sprzedażowych (lokalne sieci i apteki indywidualne) kreowanie pozytywnego wizerunku firmy KRKA oraz produktów firmy na rynku farmaceutycznym budowanie długotrwałych i efektywnych relacji z klientami edukacja farmaceutów...

Kierowca samochodu dostawczego

Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

warmińsko-mazurskie / Ełk

kierowanie samochodem dostawczym, pomocnicze prace budowlane Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:

Pracownik ogólnobudowlany

kwi 28, 2024

warmińsko-mazurskie / Nowa Wieś Ełcka

prace wyburzeniowe i rozbiórkowe, przce przy więźbach dachowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: