Pracownik biurowy

maj 17, 2024 Powiatowy Urząd Pracy w Piszu warmińsko-mazurskie/Bemowo Piskie
Powiatowy Urząd Pracy w Piszu
Miejsce pracy: Bemowo Piskie
Numer: StPr/24/0248
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Bemowo Piskie

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piszu

Bieżące oferty pracy

Przedstawiciel handlowy do zakupu złomu w tranzycie

maj 23, 2024

COGNOR S.A. Oddział Złomrex we Wrocławiu

Zakres obowiązków: Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i Dostawców Współpraca i bieżąca obsługa Klientów i Dostawców Raportowanie wyników pracy Wymagania: Wykształcenie minimum średnie Znajomość lokalnego rynku złomu stalowego i metali nieżelaznych...

Specjalista / Specjalistka ds. administracji

NES Global Talent

Obowiązki: kontrola uprawnień pracowników (certyfikaty, kompetencje etc.) planowanie prac i organizacja ruchu prowadzenie rejestrów udział w naradach Wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku min. 6 miesięcy znajomość konceptu pozwoleń na pracę...

Robotnik gospodarczy

maj 22, 2024

Powiatowy Urząd Pracy w Grajewie

podlaskie / Grajewo

zgodnie z programem stażu Wymagania inne:

Specjalista ds. planowania przestrzennego

podlaskie / Rajgród

opracowywanie pism, decyzji, analiz, sprawozdań Wymagania inne: