Pracownik biurowy

kwi 23, 2024 Powiatowy Urząd Pracy w Ełku warmińsko-mazurskie/Ełk
Powiatowy Urząd Pracy w Ełku
Miejsce pracy: Ełk
Numer: StPr/24/0263
OBOWIĄZKI:
obsługiwanie korespondencji biurowej, obsługa urządzeń biurowych, przygotowywanie kosztorysów, projektów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ełk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Bieżące oferty pracy

Operator ładowarki

maj 06, 2024

Powiatowy Urząd Pracy w Olecku

warmińsko-mazurskie / Olecko

obsługa ładowarki zgodnie z posiadanymi uprawnieniami Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Operator ładowarki jednonaczyniowej kl. III Wymagania inne:

Kierowca wywrotki

prowadzenie samochodu ciężarowego typu wywrotka Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C Uprawnienia: komunikatywność Wymagania dodatkowe: Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E Wymagania inne: min. 2 lata...

Starszy inspektor nadzoru budowlanego

Wojewódzki Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Olsztynie

Warunki pracy - praca w terenie (w tym praca na wysokości) - kontakty z uczestnikami procesu budowlanego - narzędzia i materiały pracy - komputer, urządzenia biurowe, praca przy komputerze co najmniej przez połowę dobowego wymiaru czasu pracy (powyżej 4 godzin...

Laborant budowlany

maj 05, 2024

obsługa laboratorium drogowego, badania laboratoryjne i terenowe (mieszanek mineralno - asfaltowych i kruszyw) Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, budowlane Wymagania inne: Wymagane doświadczenie na stanowisku laboranta budowlanego. Pracodawca...