Pracownik biura

gru 09, 2022 Miejski Urząd Pracy w Olsztynie warmińsko-mazurskie/Olsztyn
Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/22/1631
OBOWIĄZKI:

przygotowywanie projektów pism interwencyjnych, udzielanie prostych porad prawnych, kontakt z Senatem, ministerstwami, instytucjami

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), prawnicze

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 300 do 7 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Bieżące oferty pracy

Robotnik budowlany

sty 29, 2023

Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach

mazowieckie / Białobrzegi

wg. programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pracownik centrum elektronicznej obsługi klienta

Obsługa klientów z zastosowaniem narzędzi teleinformatycznych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Uprawnienia: Obsługa komputera

Pracownik obsługi sklepu

wg. programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe