Operator traka taśmowego

lut 03, 2023 Powiatowy Urząd Pracy w Olecku warmińsko-mazurskie/Olecko
Powiatowy Urząd Pracy w Olecku
Miejsce pracy: Olecko
Numer: StPr/23/0018
OBOWIĄZKI:
obsługa traka taśmowego, obsługa piły motorowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie w obsłudze traka taśmowego.

Miejsce pracy:

Olecko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 25 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Olecku

Bieżące oferty pracy

Monter instalacji fotowoltaicznych

lut 07, 2023

Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

montaż konstrukcji nadachowych i naziemnych do instalacji fotowoltaicznych Godziny pracy: 8.00 - 16.00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe

Pracownik ogólnobudowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

warmińsko-mazurskie / Ełk

wykonywanie: dociepleń budynków, tynków i elewacji budynków Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe

Nauczyciel

Powiatowy Urząd Pracy w Bartoszycach

planowanie i prowadzenie pracy dydaktyczno-wychowawczej, wspieranie rozwoju psychofizyczne3go dziecka, jego zdolności i zainteresowań, odpowiedzialność za życie, zdrowie i bezpieczeństwo dzoeci podczas pobytu w przedszkolu i poza jego terenem, współdzialanie...

Serwisant-monter

serwisant-monter Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, informatyczne