Murarz

lip 01, 2024 Powiatowy Urząd Pracy w Ełku warmińsko-mazurskie/Ełk
Powiatowy Urząd Pracy w Ełku
Murarz
Miejsce pracy: Ełk
Numer: StPr/24/0411
OBOWIĄZKI:
murarz
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ełk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Bieżące oferty pracy

Sprzedawca / Konsultant mody

lip 20, 2024

HEXELINE SP. Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

OPIS STANOWISKA zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta, zgodnie z przyjętymi standardami firmy pozyskiwanie nowych klientów współpraca z całym zespołem, w celu doskonalenia jakości obsługi przyjmowanie dostaw oraz przygotowywanie towaru do...

Przedstawiciel Handlowy / Handlowiec

Invelo Energy Sp. z o.o. Sp. k.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW Aktywne pozyskiwanie nowych klientów zainteresowanych produktami z branży OZE. Przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych klientom. Doradztwo techniczne dotyczące zastosowania pomp ciepła i fotowoltaiki. Realizacja planów sprzedażowych...

Kosmetyczka

lip 19, 2024

Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

warmińsko-mazurskie / Ełk

kosmetyczka, stylista paznokci, manikiurzystka, wykonywanie manicure i pedicure Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne:

Cieśla szalunkowy

montowanie i demontowanie szalunków drewnianych, ,pmtowanie i rozbieranie deskowania, wykonywanie innych konstrukcji drewnianych na budowie Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne: