Mechanik Serwisu Mobilnego

sty 11, 2023 EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o. warmińsko-mazurskie/Olsztyn
EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.

Autoryzowany partner producenta naczep SCHMITZ CARGOBULL AG poszukuje
pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Olsztyn
Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy:
  • Naprawa naczep marki Schmitz
  • Diagnostyka
  • Wykonywanie przeglądów
  • Naprawa podestów załadowczych
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie zawodowe
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność
  • Obsługa komputera
W zamian oferujemy:
  • Pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość dalszego rozwoju, szkolenia
  • Motywacyjny system wynagradzania
  • Opiekę medyczną
  • Świadczenia ZFŚS
  • Dostęp do pakietów sportowych
  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie

Bieżące oferty pracy

Specjalista ds. wsparcia klienta z językiem niemieckim

lut 07, 2023

Concentrix

Chcesz dołączyć do lidera branży obsługi klienta, który jest o krok przed wszystkimi? Co nas wyróżnia? Amerykańskie standardy Chcemy być wzorem dla naszych pracowników i innych firm Inwestujemy w przyszłość Jeśli: posługujesz się płynnie językiem...

Doradca sportowy (rowery)

Decathlon Sp. z o.o.

Twój zakres obowiązków: dzielenie się swoją sportową pasją i pomaganie Klientom w doborze odpowiednich produktów, podejmowanie decyzji handlowych w ramach swojej odpowiedzialności, priorytetyzowanie zadań zgodnie z potrzebami biznesowymi, dbanie o...

Sprzedawca

Punkt Pośrednictwa Pracy Grajewo

podlaskie / Grajewo

załadowanie i wyładowanie sprzętu AGD, RTV, kompletowanie towaru zgodnie z zamówieniem, dbanie o dobry stan pojazdu, przyjmowanie i realizacja zamówień na towary Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: prawo jazdy kat. B, obsługa...

Barman

lut 06, 2023

Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach

mazowieckie / Białobrzegi

Według programu stażu