Mechanik-operator maszyn do produkcji drzewnej

kwi 10, 2024 Powiatowy Urząd Pracy w Piszu warmińsko-mazurskie/Biała Piska
Powiatowy Urząd Pracy w Piszu
Miejsce pracy: Biała Piska
Numer: StPr/24/0188
OBOWIĄZKI:
Obsługiwanie maszyn i urządzeń do produkcji drzewnej - frezarki CNC; Formatowanie, felcowanie, wykonywanie nawiertów pod zawiasy i zamki w skrzydłach drzwiowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Pracodawca zapewnia szkolenie i nauczenie osoby zatrudnionej w zakresie obsługi FREZARKI CNC na stanowisku pracy mechanik operator maszyn do produkcji drzewnej.

Miejsce pracy:

Biała Piska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piszu

Bieżące oferty pracy

Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

kwi 26, 2024

Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie

podlaskie / Augustów

dbanie o ład i porządek w obiekcie i wokół, wymiana pościeli, sprzątanie łazienek, kuchni itp Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Pomoc kuchenna

warmińsko-mazurskie / Nowe Guty

pomoc w kuchni Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: mile widziane doświadczenie

Pracownik utrzymania czystości

Powiatowy Urząd Pracy w Giżycku

warmińsko-mazurskie / Bystry

1. Dbanie o czystość pokoi, sanitariów oraz terenu campingu.2. Wykonywanie drobnych prac ogrodniczych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Pracownik gastronomii / obsługa baru i sali

Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

warmińsko-mazurskie / Ełk