Magister Farmacji

maj 01, 2024 Praca.pl Sp. z o.o. warmińsko-mazurskie/Olsztyn

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Olsztyn
Zadania:
  • sprzedaż produktów leczniczych oraz wyrobów medycznych
  • udzielanie informacji dotyczących działania i stosowania produktów leczniczych i wyrobów medycznych
  • sporządzanie leków recepturowych
  • monitorowanie stanów magazynowych w aptece
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe na kierunku farmacja z tytułem magistra farmacji
  • czynne prawo do wykonywania zawodu
  • komunikatywność, empatia i otwartości na codzienną pracę z Pacjentem
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie
  • formę zatrudnienia i wymiar etatu dostosowany do preferencji kandydata
  • przyjazną atmosferę pełną wsparcia i życzliwości
  • komfortowe warunki pracy w dobrze wyposażonej aptece
  • szkolenia produktowe, sprzedażowe i ze standardu porady farmaceutycznej
  • pakiet benefitów pozapłacowych

Bieżące oferty pracy

Mechanik-operator maszyn do produkcji drzewnej

maj 28, 2024

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu

warmińsko-mazurskie / Biała Piska

Obsługiwanie maszyn i urządzeń do produkcji drzewnej - frezarki CNC; Formatowanie, felcowanie, wykonywanie nawiertów pod zawiasy i zamki w skrzydłach drzwiowych. Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Pracodawca zapewnia szkolenie i...

Mechanik

Powiatowy Urząd Pracy w Olecku

warmińsko-mazurskie / Olecko

naprawa i diagnostyka pojazdów osobowych i ciężarowyvch Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: doświadczenie na stanowisku mechanik samochodowy

Pomocniczy robotnik budowlany

wykonywanie prac pomocniczych na budowie Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Pracownik biurowy

obsługa sekretariatu szkoły, obsługa urządzeń biurowych: ksero, skaner itp., układanie i segregowanie dokumentów, poznanie zasad dokonywania wpisów do dziennika, tworzenie pism i zestawień w programie WORD Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie...