Magazynier

maj 31, 2024 "IMPRESS DECOR POLSKA" Sp. z o.o. warmińsko-mazurskie/Ełk
Pod nazwą Impress kryje się globalna grupa firm, które opracowują i produkują oparte na najnowszych trendach powierzchnie dekoracyjne dla przemysłu meblarskiego i podłogowego oraz branży wystroju wnętrz.
Dzisiejsza Grupa Impress łączy w sobie ponad 85 lat doświadczenia w sektorze druku dekoracyjnego, stworzonych przez dwóch pionierów: MASA Berlin (1928) - wynalazcę rotograwiury dekoracyjnej - oraz Letron Aschaffenburg (1963). Obecnie zakłady produkcyjne Grupy znajdują się w Polsce, Austrii, Hiszpanii, Rosji, Brazylii oraz w Chinach, a biura projektowe - w Niemczech, Turcji, USA, Chinach, na Cyprze i w Kolumbii.
Polski zakład - IMPRESS DECOR POLSKA Sp. z o.o. - został założony w 1998 roku w Ełku. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w produkcji papieru dekoracyjnego i jest głównym producentem folii finisz w Grupie Impress. Nasze produkty i usługi z sukcesem oferujemy na całym świecie.
Obecnie IMPRESS DECOR POLSKA sp. z o.o. poszukuje Kandydatki/ Kandydata na to stanowisko;
Magazynier
Miejsce pracy: Ełk
Kluczowe zadania:
  • przyjmowanie dostaw towarów i ich rozładunek;
  • załadunek i wydawanie z magazynu towarów w oparciu o otrzymane zlecenie wewnętrzne;
  • przygotowanie wyrobów gotowych do wysyłki;
  • odpowiednie rozmieszczenie materiałów znajdujących się w magazynie;
  • prace transportowe w obszarze produkcji i magazynu;
  • obsługa oprogramowania nadzorującego ruchy magazynowe;
  • udział w inwentaryzacjach;
  • obsługa wózka widłowego;
Wymagania:
  • umiejętność pracy w zespole;
  • sumienność, dokładność, chęć do nauki;
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym;
  • uprawnienia UDT na wózek widłowy – warunek konieczny;
  • mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie;
Kandydatom oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • kwartalny dodatek za 100% frekwencję
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w ramach struktur firmy;
  • system dokształcania i szkoleń (m.in. możliwość uzyskania uprawnień UDT na wózek jezdniowy, suwnicę),
  • pakiet socjalny (świadczenia z okazji świąt, zapomogi, pożyczki mieszkaniowe, bilety do kina), paczki na święta, dofinansowanie do programu Multisport;
  • nagrody za 10-letni i dłuższy staż pracy,
  • możliwość zakupu karnetu na siłownię ze zniżką oraz ubezpieczenia w okazyjnej cenie;
  • konkursy z nagrodami dla pracowników i ich rodzin,
  • premie za innowacyjność i pomysłowość pracowników;
  • foodomat z pysznym jedzeniem dofinansowanym przez Pracodawcę;

Bieżące oferty pracy

Przedstawiciel Handlowy / Doradca Klienta

cze 15, 2024

Dom Pełen Energii Sp. z o.o.

Zakres obowiązków: Obsługa leadów sprzedażowych; Oferowanie i sprzedaż Klientom produktów i usług znajdujących się w ofercie firmy, ze szczególnym naciskiem na usługę budowy domu jednorodzinnego; Budowa i utrzymywanie długotrwałej, opartej na zaufaniu...

Nauczyciel / Korepetytor

Superprof

Poszukujemy pracowników dydaktycznych w całej Polsce , do prowadzenia prywatnych lekcji z wielu dziedzin, w tym: nauki ścisłe, sztuka, języki, zdrowie, fitness i wiele więcej. Superprof jest odpowiedni dla nauczycieli na wszystkich poziomach nauczania,...

Specjalista / Specjalistka ds. administracji

NES Global Talent

Obowiązki: kontrola uprawnień pracowników (certyfikaty, kompetencje etc.) planowanie prac i organizacja ruchu prowadzenie rejestrów udział w naradach Wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku min. 6 miesięcy znajomość konceptu pozwoleń na pracę...

Operator koparko-ładowarki

cze 14, 2024

Powiatowy Urząd Pracy w Olecku

warmińsko-mazurskie / Olecko

obsługa koparko-ładowarki Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: operator koparko-ładowarki Wymagania inne: Mile widziane doświadczenie w pracy na oferowanym stanowisku.