Kosmetyczka

maj 27, 2024 Miejski Urząd Pracy w Olsztynie warmińsko-mazurskie/Olsztyn
Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/24/0383
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie zabiegów,obsługa klienta,sprzedaż kosmetyków.Praca w profesjonalnym studio modelowania sylwetki.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: kurs- kosmetyczny

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Bieżące oferty pracy

Regionalny Dyrektor Sprzedaży

maj 28, 2024

Timac Agro Polska Sp. z o.o.

Twój zakres obowiązków Budowanie i zarządzanie zespołem Doradców Techniczno-Handlowych w sposób indywidualny, przy wykorzystaniu dedykowanych narzędzi wspierających ten proces, Dbanie o rozwój regionu, m.in. poprzez organizację szkoleń, konferencji czy...

Młodszy bibliotekarz

maj 27, 2024

Powiatowy Urząd Pracy w Grajewie

podlaskie / Grajewo

Zgodnie z programem stażu. Wymagania inne:

Kosmetyczka

Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach

mazowieckie / Białobrzegi

Obsługa urządzeń kosmetycznych, henna, manicure, pedicure. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie branżowe Wymagania inne: Chęci do pracy.

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu

warmińsko-mazurskie / Bemowo Piskie

Przygotowywanie składników, utrzymanie porządku, pomoc w przygotowywaniu potraw zgodnie z wytycznymi kucharza, przyjmowanie dostaw i sprawdzanie jakości oraz ilości dostarczonych produktów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia:...