Kierowca samochodu dostawczego

kwi 11, 2024 Powiatowy Urząd Pracy w Ełku warmińsko-mazurskie/Ełk
Powiatowy Urząd Pracy w Ełku
Miejsce pracy: Ełk
Numer: StPr/24/0328
OBOWIĄZKI:
kierowanie samochodem dostawczym, pomocnicze prace budowlane
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: gimnazjalne
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ełk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Bieżące oferty pracy

Fizjoterapeuta

kwi 28, 2024

Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Opieka nad pacjentami w ośrodku rehabilitacyjnym, szpitalu rehabilitacji ogólnoustrojowej.Godziny pracy 08:00 - 16:00. Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany...

Mechanik-operator maszyn do produkcji drzewnej

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu

warmińsko-mazurskie / Biała Piska

Obsługiwanie maszyn i urządzeń do produkcji drzewnej - frezarki CNC; Formatowanie, felcowanie, wykonywanie nawiertów pod zawiasy i zamki w skrzydłach drzwiowych. Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Pracodawca zapewnia szkolenie i...

Pomoc kuchenna

warmińsko-mazurskie / Ełk

praca na kuchni restauracyjnej Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania dodatkowe: Zawód: Pomoc kuchenna Wymagania inne:

Pracownik biurowy