Główna Księgowa / Główny Księgowy

cze 26, 2024 Praca.pl warmińsko-mazurskie/Olsztyn

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Olsztyn
Zakres obowiązków:
  • Kompleksowa obsługa kont księgowych, w tym księgi handlowe, KPIR, i ryczałt.
  • Tworzenie i składanie deklaracji podatkowych oraz raportów do US i GUS.
  • Opracowywanie sprawozdań i analiz finansowych.
  • Rejestracja i kontrola operacji gospodarczych.
  • Monitorowanie przepływu i zgodności dokumentów księgowych.
  • Wytwarzanie szczegółowych raportów oraz zestawień.
  • Utrzymywanie profesjonalnej komunikacji z klientami i władzami.
Oczekujemy:
  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku o podobnym profilu.
  • Znajomość przepisów księgowych, podatkowych i finansowych.
  • Samodzielność, zaangażowanie i doskonałe umiejętności interpersonalne.
  • Sprawna organizacja pracy własnej.
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excela.
  • Znajomość kwestii płacowych oraz kadrowych.
  • Doświadczenie w pracy z Comarch ERP Optima.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełny etat.
  • Szkolenia.

Bieżące oferty pracy

Sprzedawca / Konsultant mody

lip 20, 2024

HEXELINE SP. Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

OPIS STANOWISKA zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta, zgodnie z przyjętymi standardami firmy pozyskiwanie nowych klientów współpraca z całym zespołem, w celu doskonalenia jakości obsługi przyjmowanie dostaw oraz przygotowywanie towaru do...

Przedstawiciel Handlowy / Handlowiec

Invelo Energy Sp. z o.o. Sp. k.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW Aktywne pozyskiwanie nowych klientów zainteresowanych produktami z branży OZE. Przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych klientom. Doradztwo techniczne dotyczące zastosowania pomp ciepła i fotowoltaiki. Realizacja planów sprzedażowych...

Kosmetyczka

lip 19, 2024

Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

warmińsko-mazurskie / Ełk

kosmetyczka, stylista paznokci, manikiurzystka, wykonywanie manicure i pedicure Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne:

Cieśla szalunkowy

montowanie i demontowanie szalunków drewnianych, ,pmtowanie i rozbieranie deskowania, wykonywanie innych konstrukcji drewnianych na budowie Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne: