Ekspedient - kasjer

paź 23, 2024 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ mazowieckie/Białobrzegi
Miejsce pracy: Białobrzegi
Twoje główne zadania:
  • Profesjonalna obsługa klienta
  • Obsługa kasy fiskalnej i dbanie o ekspozycję produktów
Oczekujemy od Ciebie:
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • Rzetelność, uczciwość, komunikatywność
  • Mile widziane doświadczenie w branży i badania sanitarne (lub gotowość do ich wykonania)
Oferujemy:
  • Umowa o pracę
  • Stabilne zatrudnienie i terminowe wynagrodzenie
  • Atrakcyjne dodatki (takie jak talony świąteczne)
  • Dostęp do opieki medycznej i ubezpieczenia na życie

Bieżące oferty pracy

Pracownik / Pracowniczka w biurze obsługi klienta

paź 23, 2024

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.

warmińsko-mazurskie / Olsztyn

U nas otrzymasz: Wynagrodzenie w wysokości 28,10 zł brutto / h (umowa zlecenie) + (bez górnego limitu w działach sprzedażowych, do 500 zł brutto w dziale obsługowym). Szkolenie wdrażające (min. 6 dni roboczych, stacjonarnie) i wsparcie w codziennej pracy. W...

Przedstawiciel / Przedstawicielka ds. Sprzedaży ubezpieczeń majątkowych

TUiR Allianz Polska S.A.

Twoje Zadania: Pozyskiwanie klientów : Aktywne zdobywanie nowych klientów i budowanie z nimi trwałych relacji, zapewniając najwyższą jakość obsługi. Indywidualne oferty ubezpieczeniowe : Tworzenie ofert idealnie dopasowanych do potrzeb klientów,...

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ

mazowieckie / Białobrzegi

Twoje główne zadania: Profesjonalna obsługa klienta Obsługa kasy fiskalnej i dbanie o ekspozycję produktów Oczekujemy od Ciebie: Dyspozycyjność do pracy zmianowej Rzetelność, uczciwość, komunikatywność Mile widziane doświadczenie w branży i badania...

Pracownik gospodarczy- magazynier

paź 22, 2024

Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

warmińsko-mazurskie / Ełk

dystrubucja bielizny dla poszczególnych komórek organizacyjnych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: