Drobiarz

kwi 30, 2024 Miejski Urząd Pracy w Olsztynie warmińsko-mazurskie/Olsztyn
Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Drobiarz
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/24/0566
OBOWIĄZKI:
Monitorowanie punktów krytycznych i kontrolnych systemu HACCP (CCP/CP) praca na stanowiskach związanych z: produkcją przetwórczą, pakowaniem produktów, konfekcją i pakowaniem mięs; elementowaniem, wycinaniem, trybowaniem, doczyszczaniem mięs; zawieszaniem żywego drobiu; obsługą maszyn i urządzeń produkcyjnych; wykonywanie innych poleceń zleconych przez przełożonego, inne zadania pokrewne.Godziny pracy 6:14, 14:22, 22-6.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji. Pierwsza umowa zawarta będzie na czas określony , kolejna na czas nieokreslony.Posiadanie orzeczenia lekarskiego do celów sanitarno-epidemiologicznych.Informacje dodatkowe o warunkach pracy: praca w niskich temperaturach, wymuszona pozycja ciała, praca w nocy, praca w weekendy i święta.

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Bieżące oferty pracy

Spedytor Drogowy

maj 21, 2024

Wrosped

Poszukujemy osób na stanowisko Spedytora Drogowego, do naszych istniejących już oddziałów we Wrocławiu, Starachowicach, Żorach i Piasecznie, a także jesteśmy otwarci na osoby z innych lokalizacji, z myślą o utworzeniu biur spedycji w innych miastach....

Kasjer- sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Giżycku

warmińsko-mazurskie / Kruklanki

wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Technik masażysta

maj 20, 2024

Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach

podlaskie / Augustów

wykonywanie masażu, edukowanie pacjentów, prowadzenie dokumentacji medycznej, dbanie o sprzęt Wymagania konieczne: Zawód: Technik masażysta* Wykształcenie: pomaturalne/policealne, medyczne, kierunek: masażysta Uprawnienia: pracowitość, staranność,...

Pracownik biurowy

obsługa korespondencji, obsługa interesantów, prowadzenie dokumentacji , wykonywanie rozmów telefonicznych, przygotowywanie pism, raportów, sprawozdań, prowadzenie kalendarza i planu dnia Wymagania konieczne: Zawód: Pracownik biurowy Wykształcenie: średnie...