Brygadzista

sty 11, 2023 Powiatowy Urząd Pracy w Górze dolnośląskie/Wąsosz
Powiatowy Urząd Pracy w Górze
Brygadzista
Miejsce pracy: Wąsosz
Numer: StPr/22/0741
OBOWIĄZKI:

Identyfikacja i pobieranie próbek surowcó i wyrobów gotowych, kontrola jakości półproduktów i produktów na wejściu i wyrobów gotowych, produkcja kanapek i wrapów.

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

doświadczenie na produkcji mile widziane godz pracy 06:00-14:00 / 14:00-22:00

Miejsce pracy:

Wąsosz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Górze

Bieżące oferty pracy

Doradca Ubezpieczeniowy

sty 29, 2023

Allianz

warmińsko-mazurskie / Ełk

Twój zakres obowiązków Pozyskiwanie nowych klientów i udział w spotkaniach Badanie potrzeb i oczekiwań klienta oraz wsparcie w wyborze najlepszego rozwiązania ubezpieczeniowego Budowanie, utrzymywanie trwałych relacji i opieka nad obecnymi klientami...

Allianz

Zaopatrzeniowiec

Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach

mazowieckie / Białobrzegi

Według programu stażu

Sprzedawca