Asystent nauczyciela

paź 14, 2024 Powiatowy Urząd Pracy w Ełku warmińsko-mazurskie/Ełk
Powiatowy Urząd Pracy w Ełku
Miejsce pracy: Ełk
Numer: StPr/24/0778
OBOWIĄZKI:
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ełk

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Bieżące oferty pracy

Magazynier / Operator wózka widłowego

paź 22, 2024

GEODIS Road Network Sp. z o.o.

Jeśli: Posiadasz uprawnienia UDT oraz umiejętność kierowania wózkiem widłowym. Zapraszamy do pracy w GEODIS!

Mechanik pojazdów samochodowych

paź 21, 2024

warmińsko-mazurskie / Ełk

praca przy naprawach pojazdów różnych marek, montaż i demontaż podzespołów samochodowych różnych marek, pomoc przy pracach konserwacyjnych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, mechaniczne Wymagania inne:

Mechanik-operator maszyn do produkcji drzewnej

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu

warmińsko-mazurskie / Biała Piska

Obsługiwanie maszyn i urządzeń do produkcji drzewnej - frezarki CNC; Formatowanie, felcowanie, wykonywanie nawiertów pod zawiasy i zamki w skrzydłach drzwiowych. Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Pracodawca zapewnia szkolenie i...

Robotnik drogowy

Powiatowy Urząd Pracy w Olecku

warmińsko-mazurskie / Olecko

wykonywanie ręcznych prac na budowie (praca na terenie woj.warmińsko-mazurskiego i podlaskiego) Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: