Archiwista

sty 30, 2024 Powiatowy Urząd Pracy w Ełku warmińsko-mazurskie/Ełk
Powiatowy Urząd Pracy w Ełku
Archiwista
Miejsce pracy: Ełk
Numer: StPr/24/0091
OBOWIĄZKI:
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ełk

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Bieżące oferty pracy

Pracownik biurowy

lut 29, 2024

Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

zgodnie z programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:

Opiekun

Powiatowy Urząd Pracy w Olecku

warmińsko-mazurskie / Olecko

zakwaterowanie i wykwaterowanie w Ośrodku Wsparcia, wsparcie osób w wypełnianiu czynnośco życia codziennego, m. in. sporządzaniu posiłków, przestrzegania higieny osobistej i utrzymaniu czystości oraz w prawidłowym sprawowaniu opieki nad dziećmi Wymagania...

Operator koparko-ładowarki

obsługa koparko-ładowarki Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: operator koparko-ładowarki Wymagania inne: Mile widziane doświadczenie w pracy na oferowanym stanowisku.

Pracownik budowlany (brukarz)

warmińsko-mazurskie / Siejnik

wykonywanie prac ogólnobudowlanych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: mile widziane doświadczenie w pracach ogólnobudowlanych, chęci do pracy