Technik serwisu

Sty 04, 2022 RADWAG Wagi Elektroniczne warmińsko-mazurskie/Olsztyn

Zaczęło się w 1984 roku w Polsce i trwa nadal, ale już dawno przekroczyło granicę – od lat nasze produkty są sprzedawane i użytkowane na całym świecie.

RADWAG to największy polski producent wag elektronicznych i jeden z największych producentów światowych. Urządzenia, rozwiązania i akcesoria z oferty firmy są stosowane w branży farmaceutycznej, spożywczej, chemicznej i w każdej innej, a także w laboratoriach badawczych oraz instytutach ochrony zdrowia i środowiska.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

technik serwisu
Miejsce pracy: Olsztyn

Oddział w Olsztynie obsługuje teren województwa warmińsko-mazurskiego.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku technik serwisu będzie zajmować się naprawą wag laboratoryjnych i przemysłowych.

Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie – kierunki techniczne lub ścisłe, preferowane wyższe techniczne;
  • umiejętność czytania schematów elektronicznych;
  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu elektroniki lub elektrotechniki;
  • umiejętność obsługi komputera na poziomie co najmniej średniozaawansowanym;
  • prawo jazdy kat. B posiadane od co najmniej 2 lat;
  • mile widziane uprawnienia SEP 1kW;
  • samodzielność, kreatywność i inicjatywa własna w działaniu;
  • dyspozycyjność.
W zamian oferujemy:
  • pracę w firmie o wiodącej pozycji na rynku międzynarodowym;
  • stabilne zatrudnienie;
  • atrakcyjne warunki pracy;
  • możliwość realizacji ambicji zawodowych;
  • pracę w profesjonalnym zespole;
  • szkolenia kierunkowe;
  • dodatkowe benefity (m.in. dofinansowanie do karty MultiSport).

Bieżące oferty pracy

Przedstawiciel Ubezpieczeniowy Premium

Sty 22, 2022

Nationale-Nederlanden

Widzisz te benefity i szeroko się uśmiechasz: Szkolenia rozwojowe Jasno określoną ścieżkę kariery Konkursy, które pozwolą Ci zwiedzić świat i zwiększyć dochody Wsparcie menedżera oraz zespołu Dochód oparty o wysoką część stałą oraz atrakcyjny...

Specjalista ds. Ekspansji Franczyzy

MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

W związku z dynamicznym rozwojem sił sprzedaży poszukujemy SPECJALISTĘ DS. EKSPANSJI FRANCZYZY W MAKRO ! Jeżeli: cenisz sobie pracę w dynamicznym środowisku oraz różnorodność lubisz pracę w sprzedaży chcesz mieć wpływ na swoje wyniki czerpiesz...

Kierowca samochodu ciężarowego

Sty 21, 2022

Powiatowy Urząd Pracy w Mońkach

podlaskie / Goniądz

Transport międzynarodowy Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E Uprawnienia: przewóz rzeczy Uprawnienia: karta kierowcy

Majster budowy

UNIBEP S.A.

warmińsko-mazurskie / Orzysz

Do Twoich obowiązków będzie należeć: Kontrola jakości i terminowości robót na powierzonym odcinku, Uzupełnianie dokumentacji budowlanej - zgodnie z wewnętrznymi procedurami, Koordynacja i nadzór nad podległymi pracownikami i podwykonawcami, Dokonywanie...