Technik rachunkowości

Wrz wt, 2020 Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie podlaskie/Augustów
Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie
Miejsce pracy: Augustów
Numer: StPr/20/0497
OBOWIĄZKI:
zapoznanie się z czynnościami związanymi z rozp. działalności gosp., formami dział. gosp., obowiązkami podlegania pod ubezpieczenia ZUS
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

obsługa komputera, dokładność

Miejsce pracy:

Augustów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 057,6 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie

Bieżące oferty pracy

Magazynier

Wrz 28, 2020

Solid Security Sp. z o.o.

OPIS STANOWISKA: Realizacja przyjęć dostaw na magazyn techniczny Codzienna obsługa wydań sprzętu technikom Obsługa firm spedycyjnych (kontrola stanu przesyłek) Przygotowywanie przesyłek do magazynu centralnego z zachowaniem reżimów bezpieczeństwa sprzętu...

Regionalny Dyrektor Sieci Agencyjnej [rekrutacja online]

Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A.

Twoje wyzwania: pozyskiwanie nowych pośredników ubezpieczeniowych (multiagencje, agenci ubezpieczeniowi), zarządzanie zespołem agentów, nadzór nad realizacją planów sprzedażowych na podległym terenie, budowanie długotrwałych relacji z agentami i...

Technik Urządzeń Klimatyzacji i Wentylacji

GENERAL PROPERTY SP. Z O.O.

Jeśli chcesz odpowiadać za: diagnozowanie usterek i awarii urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych z uwzględnieniem pomp ciepła eksploatację infrastruktury technicznej nieruchomości bieżącą konserwacja i utrzymanie techniczne nieruchomości A przy tym...

Koordynator ds. Organizacji Dostaw

MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

Nasze wymagania: mile widziane doświadczenie w Logistyce, wykształcenie zawodowe, książeczka SANEPID