Technik prac biurowych

Sie śr, 2020 Powiatowy Urząd Pracy w Olecku warmińsko-mazurskie/Olecko
Powiatowy Urząd Pracy w Olecku
Miejsce pracy: Olecko
Numer: StPr/20/0458
OBOWIĄZKI:
gromadzenie i przechowywanie akt, obsługa komputera pakietu office, drukarki, faksu, wysyłaie i rejestracja korespondencji, odbieranie połączeń telefonicznych i kierowanie ich do odpowiednich pracowników, organizacja własnej pracy w celu prawidłowego funkcjonowania sekretatiatu,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, administracyjne
Uprawnienia: obsługa programu: Pakiet MS OFFICE
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

życzliwy stosunek do osób z niepełnosprawnościami

Miejsce pracy:

Olecko

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 057,6 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Olecku

Bieżące oferty pracy

Pracownik działu serwisu IT – Serwisant

Wrz 26, 2020

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.

Mamy dla Ciebie pracę, która głównie polega na: Montażu i serwisie sprzętu komputerowego. Instalowaniu i aktualizowaniu systemów operacyjnych oraz aplikacji. Instalowaniu oraz konfiguracji alarmów i systemów zabezpieczających. Udzielaniu pomocy technicznej...

Doradca Klienta

Zara

Dołączając do jednego z naszych zespołów będziesz odpowiedzialny m.in. za: dbanie o pozytywne doświadczenie klienta, realizację planów sprzedażowych, wygląd i wystrój sklepu. Jeśli jesteś osobą: pozytywnie nastawioną do życia, nie bojącą się...

Mechanik

Grupa Zdunek Sp. z o.o. Sp. K.

Do obowiązków pracownika będzie należało: diagnoza i naprawa pojazdów serwisowych, przekazywanie informacji o przebiegu naprawy pojazdów, wycena i sprawdzanie dostępności wymienianych podzespołów, składowanie i opisywanie części gwarancyjnych. Od...

Dziennikarz

Wrz 25, 2020

Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie

podlaskie / Augustów

zbieranie i redagowanie materiału prasowego, przygotowywanie treści do edycji, obróbka graficzna zdjęć