Sprzedawca

Maj 20, 2022 Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach mazowieckie/Białobrzegi
Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach
Sprzedawca
Miejsce pracy: Białobrzegi
Numer: StPr/22/0387
OBOWIĄZKI:
Według programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Białobrzegi

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach

Bieżące oferty pracy

Dojarz

Maj 22, 2022

KST Konsulting sp. z o.o.

dolnośląskie / Wąsosz

Praca w Polsce woj. Dolnośląskie, Wąsosz - zapewniamy zakwaterowanie Gospodarstwo rolne specjalizujące się w hodowli bydła mlecznego poszukuje 4 osób na stanowisko dojarzy. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za dój poranny oraz...

Koordynator Projektu IT

NES Global Talent

Zadania na stanowisku pracy: Koordynacja projektu ITS w zakresie infrastruktury IT (sieć, serwery), Koordynacja prac dostawców i podwykonawców, Weryfikacja kompletności dostaw sprzętu: ilości, kompletnej dokumentacji, certyfikatów, WZ itp. Udział w fazie...

Robotnik budowlany

Maj 21, 2022

Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

warmińsko-mazurskie / Ełk

prace ogólnobudowlane, szpachlowanie, malowanie, tynkowanie, prace wykończeniowe Wymagania konieczne: Zawód: Robotnik budowlany Wykształcenie: średnie branżowe, brak

Murarz

Maj 20, 2022

Powiatowy Urząd Pracy w Grajewie

podlaskie / Szczuczyn

Murarz Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak