Sprzątaczka

Grudzień 06, 2019 Miejski Urząd Pracy w Olsztynie warmińsko-mazurskie/Olsztyn
Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/19/2097
OBOWIĄZKI:

sprzątanie pomieszczeń biurowych Urzędu Miasta

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Bieżące oferty pracy

Kucharz

Styczeń 20, 2020

Przygotowywanie posiłków kuchni arabskiej, indyjskiej i bengalskiej. Obsługa sali i klientówWymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweJęzyk: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący Wymagania inne:...

Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie

podlaskie / Augustów

przygotowywanie dań wg karty, na imprezy, utrzymywanie higieny na stanowisku pracyWymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodoweUprawnienia: kucharz

Kucharz

Przedstawiciel Handlowy

MERITGEN Sp.z o.o.

warmińsko-mazurskie / Ełk

Zakres obowiązków: aktywne pozyskiwanie klientów w regionie współpraca z dotychczasowymi klientami obsługa zamówień i realizacja planów doradztwo w zakresie genetyki bydła mlecznego reprezentowanie firmy na targach i imprezach rolniczych Wymagania:...