Specjalista ds. Telesprzedaży

Gru 27, 2021 CCPORTER Sp. z o.o. warmińsko-mazurskie/Olsztyn
Szukasz ekscytującej możliwości rozwoju kariery?
Jeśli tak, znalazłeś/łaś się we właściwymmiejscu!
Miejsce pracy: Olsztyn
Twój profil
  • Doświadczenie w sprzedaży przez telefon – mile widziane
  • Pewność siebie w rozmowach telefonicznych z klientami
  • Dbałość o wysoką jakość obsługi
  • Komunikatywność i zaangażowanie w realizację celu
  • Otwartość na zmiany i elastyczność
  • Znajomość języka angielskiego i/lub innego języka obcego będzie dodatkowym atutem
Twoje zadania:
  • Aktywna sprzedaż produktów przez kanał telefoniczny
  • Obsługa klienta w procesie zakupu jak i po nim
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów
  • Realizacja zadań sprzedażowych na różnych kampaniach
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + bonus + prowizja od sprzedaży
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Profesjonalne szkolenie i pomoc w realizacji zadań
  • Otwartość firmy na inicjatywę, samodzielność, kreowanie nowych pomysłów
  • Szansę na rozwój w kierunku Team Lidera lub Specjalisty ds. Szkoleń
  • Dofinansowanie do pakietu medycznego i karty sportowej
Who are we?CCPORTER is a Polish company operating globally. Weare based in the vibrant city of Warsaw with operation in20 countries. We provide professional services forcompanies in the field of business development, enablingthe combination of various outsourcing services.Why consider a #dreamjob with CCPORTER?With us, you will have the opportunity to develop your salesand language skills and work in an international environment.We offer flexible forms and places of cooperation. Ourcompany is based in Warsaw but you can join us from thecomfort of your home!We deliver a personal computer and headphones to yourhome.

Bieżące oferty pracy

Przedstawiciel Ubezpieczeniowy Premium

Sty 22, 2022

Nationale-Nederlanden

Widzisz te benefity i szeroko się uśmiechasz: Szkolenia rozwojowe Jasno określoną ścieżkę kariery Konkursy, które pozwolą Ci zwiedzić świat i zwiększyć dochody Wsparcie menedżera oraz zespołu Dochód oparty o wysoką część stałą oraz atrakcyjny...

Specjalista ds. Ekspansji Franczyzy

MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

W związku z dynamicznym rozwojem sił sprzedaży poszukujemy SPECJALISTĘ DS. EKSPANSJI FRANCZYZY W MAKRO ! Jeżeli: cenisz sobie pracę w dynamicznym środowisku oraz różnorodność lubisz pracę w sprzedaży chcesz mieć wpływ na swoje wyniki czerpiesz...

Kierowca samochodu ciężarowego

Sty 21, 2022

Powiatowy Urząd Pracy w Mońkach

podlaskie / Goniądz

Transport międzynarodowy Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E Uprawnienia: przewóz rzeczy Uprawnienia: karta kierowcy

Majster budowy

UNIBEP S.A.

warmińsko-mazurskie / Orzysz

Do Twoich obowiązków będzie należeć: Kontrola jakości i terminowości robót na powierzonym odcinku, Uzupełnianie dokumentacji budowlanej - zgodnie z wewnętrznymi procedurami, Koordynacja i nadzór nad podległymi pracownikami i podwykonawcami, Dokonywanie...