Specjalista ds. Administracji (k/m)

Cze 07, 2021 Hampton by Hilton Olsztyn warmińsko-mazurskie/Olsztyn
Olsztyn
Główne zadania
  • ewidencja otrzymywanych faktur i bieżąca weryfikacja ich płatności
  • dekretacja faktur i wprowadzanie ich do systemu
  • prowadzenie akt osobowych pracowników,
  • nadzór nad obiegiem dokumentów
  • tworzenie harmonogramów i rozliczanie czasu pracy
  • przygotowywanie comiesięcznych raportów dla działu księgowości
  • sporządzanie raportów do GUS
Wymagania
  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • doświadczenie w dziale kadr lub księgowości
  • umiejętność skutecznego komunikowania się na różnych poziomach organizacji
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – w szczególności Excel
Oferujemy
  • pracę w wymiarze ½ etatu etatu
  • umowę o pracę i motywacyjny system premiowy
  • pakiet prywatnej opieki medycznej
  • specjalne stawki pracownicze dostępne na całym świecie we wszystkich hotelach sieci Hilton
  • rozwój kariery zawodowej w firmie realizującej projekty w wielu miastach Polski
  • możliwość zatrudnienia również na umowę zlecenie

Bieżące oferty pracy

Specjalista ds. promocji

Cze 12, 2021

Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

warmińsko-mazurskie / Ełk

prowadzenie strony internetowej, promocja firmy w internecie Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak Uprawnienia: obsługa komputera w stopniu dobrym Wymagania inne: mile widziane doświadczenie

Menadżer

zarządzanie firmą Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak Uprawnienia: obsługa komputera w stopniu dobrym Wymagania inne: mile widziane doświadczenie

Opiekunka dziecięca

Opieka nad dziećmi do lat 3. Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Asystent/ka biura inżyniera

Powiatowy Urząd Pracy w Grajewie

podlaskie / Grajewo

Doświadczenie na podobnych stanowiskach nie jest wymagane, ale mile widziane.• Mile widziana ogólna znajomość procedur i branży nadzorów prac budowlanych• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego• Przygotowywanie i zarządzanie przepływem...