Spawacz

Cze 11, 2022 Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie podlaskie/Augustów
Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie
Spawacz
Miejsce pracy: Augustów
Numer: StPr/22/0505
OBOWIĄZKI:
Spawacz
Miejsce pracy:

Augustów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie

Bieżące oferty pracy

Monter / składacz okien

Cze 28, 2022

podlaskie / Augustów

Monter / składacz okien -określony w programie stażu

Operator maszyn

Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

warmińsko-mazurskie / Ełk

operator maszyn Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe

Kamieniarz

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu

warmińsko-mazurskie / Biała Piska

Obróbka ręczna i mechaniczna różnego rodzaju kamieni naturalnych i sztucznych w celu uzyskania okreslonego produktu końcowego, zgodnie z zamówieniem klienta. Przygotowywanie płyt i elementów kamiennych oraz odkuwanie, rycie napisów. Obsługa maszyn i...

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Olecku

warmińsko-mazurskie / Olecko

wykonywanie doraźnych poleceń przełożonego, obsługa urządzeń biurowych, porządkowanie oraz archiwizacja dokumentacji firmy, prowadzenie dokumentacji pracowników