Serwisant

Wrz 14, 2021 Zortrax S. A. warmińsko-mazurskie/Olsztyn

Ogłoszenie numer: 5596026, z dnia 2021-09-14

Dołącz do najlepszych!

Zortrax jest uznanym na świecie producentem profesjonalnych drukarek 3D, które sprzedawane są do kilkudziesięciu krajów świata na sześciu kontynentach. Dynamiczny rozwój firmy jest możliwy, ponieważ Zortrax tworzony jest przez zespół profesjonalistów z bardzo wielu dziedzin, którzy każdego dnia pracują na globalny sukces marki. Obecnie w naszym biurze w Polsce pracuje ponad 100 osób. Teraz czekamy na Ciebie. Podejmij wyzwanie i dołącz do drużyny Zortraksa.

Serwisant

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Olsztyn

Opis stanowiska

  • Obsługa serwisowa, kontrole sprawności oraz konserwacja i naprawa drukarek 3D
  • Praca z elektroniką

Wymagania

  • Wiedza techniczna w zakresie budowy, mechaniki, elektroniki, elektryki maszyn
  • Umiejętność diagnozowania usterek
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania komputerowego: pakiet Microsoft Office
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie minimum B1

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z naprawami urządzeń elektronicznych
  • Uprawnienia SEP

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Dobrą atmosferę pracy w przyjaznym i otwartym zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy

Bieżące oferty pracy

Technik prac biurowych

Wrz 26, 2021

Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

zgodnie z programem stażu staż skierowany do osób bezrobotnych pow 30 roku życia zgodnie z założeniami programu RPO Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Tłumacz język słowacki

eobuwie.pl S.A.

Czym będziesz się zajmować? tłumaczeniami branżowych tekstów marketingowych z języka polskiego na język słowacki, tłumaczeniami regulaminów, klauzul oraz innych zleconych tekstów z języka polskiego na słowacki i odwrotnie. Czego od Ciebie oczekujemy?...

Krawiec

Wrz 25, 2021

krawiectwo lekkie Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: umiejętność szycia na maszynie,poprawki krawieckie

Inspektor Nadzoru ds. budowlanych

Olsztyńskie TBS Sp. zo.o.

Opis stanowiska Zapewnienie bezpieczeństwa użytkowania i właściwego stanu technicznego nieruchomości, zgodnie z przepisami prawa budowlanego. Sporządzanie kosztorysów i przedmiarów, przeprowadzenie przeglądów budowlanych typowanie robót budowlanych....