Sekretarka

lis 03, 2022 Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie podlaskie/Augustów
Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie
Sekretarka
Miejsce pracy: Augustów
Numer: StPr/22/0848
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie koresp. do wysyłki, podkładanie koresp. do akt sprawy, pisanie pism, wezwań
Miejsce pracy:

Augustów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie

Bieżące oferty pracy

Szkutnik

lis 29, 2022

Powiatowy Urząd Pracy w Olecku

warmińsko-mazurskie / Olecko

laminowanie łodzi żaglowych i motorowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: Mile widziane doświadczenie w laminowaniu elementów.

Sprzedawca

Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Zgodnie z programem stażu. Sprzedawca w salonie sukni ślubnych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

warmińsko-mazurskie / Ełk

sprzedawca Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Górze

dolnośląskie / Wąsosz

szycie formatek z okleiny naturalnej Wymagania inne: godz pracy: 06:00-14:00 / 14:00-22:00