Robotnik gospodarczy

Maj 10, 2022 Powiatowy Urząd Pracy w Ełku warmińsko-mazurskie/Kalinowo
Miejsce pracy: Kalinowo
Numer: StPr/22/0530
OBOWIĄZKI:

prace porządkowe

Miejsce pracy:

Kalinowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Bieżące oferty pracy

Robotnik budowlany

Maj 21, 2022

Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

warmińsko-mazurskie / Ełk

prace ogólnobudowlane, szpachlowanie, malowanie, tynkowanie, prace wykończeniowe Wymagania konieczne: Zawód: Robotnik budowlany Wykształcenie: średnie branżowe, brak

Murarz

Maj 20, 2022

Powiatowy Urząd Pracy w Grajewie

podlaskie / Szczuczyn

Murarz Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

Kierowca samochodu ciężarowego

podlaskie / Grajewo

prowsdzenie samochodu służbowego typu TIR, przewóz maszyn im urządzeń, materiałów na budowę Wymagania konieczne: Zawód: Kierowca samochodu ciężarowego Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E Wymagania inne: doświadczenie...

Tynkarz

Tynkarz Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak