Referent

Wrz 30, 2021 Wojskowa Komenda Uzupełnień w Ełku warmińsko-mazurskie/Ełk
Wojskowa Komenda Uzupełnień w Ełku
Komendant poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Referent
Miejsce pracy: Ełk
Ogłoszenie o naborze Nr 85215

Warunki pracy

  • praca w siedzibie urzędu;

  • praca w systemie jednozmianowym, ośmiogodzinnym (od poniedziałku do piątku od godz. 7.30. do godz. 15.30.) w oświetleniu naturalnym i sztucznym, przy monitorze ekranowym powyżej połowy dobowego wymiaru czasu pracy;

  • praca administarcyjno-biurowa wykonywana z wykorzystaniem systemów i sieci teleinformatycznych;

  • obsługa klienta urzędu, w tym kontakty bezpośrednie i telefoniczne;

  • stanowisko pracy usytuowane jest na parterze w 1-piętrowym budynku;

  • wnętrze budynku: platforma przyschodowa dla osób niepełnosprawnych oraz pomieszczenie higieniczno-sanitarne przystosowane dla osób niepełnosprawnych tylko na parterze budynku, na piętro budynku - schody;

  • użytkowanie sprzętu biurowego: komputer, drukarka, kserokopiarka, niszczarka dokumentów

Zakres zadań

  • Prowadzi ewidencję kandydatów do służby kandydackiej oraz realizuje przedsięwzięcia związane ze sporządzaniem i obiegiem dokumentów kadrowo-ewidencyjnych w tym zakresie
  • Prowadzi elektroniczną bazę danych kandydatów do służby kandydackiej
  • Sporządza analizy i sprawozdania z przebiegu i wyników rekrutacji kandydatów do wojskowego szkolnictwa zawodowego
  • Sporządza i przesyła do uczelni wojskowych listy imienne kandydatów skierowanych do służby kandydackiej
  • Wystawia skierowania kandydatom do służby kandydackiej na podstawie otrzymanych zgłoszeń ze szkół wojskowych
  • Bierze udział w organizacji i przebiegu kwalifikacji wojskowej na terenie administrowanym przez WKU
  • Przygotowuje niezbędną dokumentację dla przedstawicieli WKU na kwalifikację wojskową

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w administracji publicznej lub jednostce / instytucji wojskowej
  • Znajomość KPA
  • Znajomość obsługi podstawowych programów komputerowych
  • Znajomość przepisów ustawy o powszechnym obowiązku obrony RP
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Poświadczenie bezpieczeństwa osobowego do dostępu do informacji niejawnych "Poufne" lub złożenie oświadczenia o poddaniu się procedurze sprawdzającej
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Znajomość przepisów wykonawczych do ustawy o powszechnym obowiązku obrony
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów z klientem
  • Umiejętność redagowania pism urzędowych
  • Umiejętność obsługi systemu informatycznego SPIRALA-ZINT
  • Dyspozycyjność

Bieżące oferty pracy

Sprzedawca w branży mięsnej

Paź 23, 2021

Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach

mazowieckie / Białobrzegi

Sprzedawca w branży mięsnej Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Specjalista ds zabezpieczenia technicznego

Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

warmińsko-mazurskie / Ełk

- przygotowywanie oraz przeprowadzanie postępowań na wybór wykonawców i nadzór nad realizacjąumówna dostawy, usługi i remonty,- współpraca z dostawcami i podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych,- prowadzenie magazynu z materiałami...

Kucharz

Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Przygotowanie posiłków dla wychowanków bursy i uczniów szkoły. Zmywanie naczyń . Sprzątane kuchni i stołówkiGodziny pracy 5:30-13:30; 12:30-20:30 Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Projektant

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

Jeżeli: potrafisz projektować i aranżować wnętrza; śledzisz nowe trendy i rozwiązania; lubisz pracę w handlu i jesteś otwarty na kontakt z ludźmi; potrafisz słuchać i proponować inspirujące rozwiązania; potrafisz działać zespołowo. Będziesz...